FB Ln Ln
down

Spotkajmy się podczas Warsaw Pack 2023

Już od wielu lat Warsaw Pack jest najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem w branży opakowań. Nie jest standardowym wydarzeniem targowym. To event ściśle odpowiadający potrzebom sektora dzięki postawieniu na wyselekcjonowaną grupę ekspertów, którzy o branży wiedzą wszystko. Tworzą oni tak zwaną Radę Programową, która składa się z liderów branży. Wiedzą oni gdzie postawić akcent zarówno w networkingu, jak i edukacji tak, by każdy odwiedzający Warsaw Pack wyszedł z wydarzenia z aktualną wiedzą i nowymi kontaktami biznesowymi.

Targi Warsaw Pack składają się z 6 stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Prezentowany ciąg technologiczny to powierzchnia 40 000m2. Taka formuła targów jest dużym udogodnieniem dla zwiedzających jak i wystawców, dzięki czemu każdy dotrze w strefę, którą jest zainteresowany.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe. Maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące, szeroka gama etykiet i maszyn etykietujących. Wydarzenie wzbogacone zostało konferencjami, konkursami oraz specjalną strefą sprzyjającą kontaktom biznesowym.

Tegoroczna edycja Warsaw Pack to również okazja do odwiedzenia stoiska DUE Consulting, gdzie każdy będzie mógł dowiedzieć się osobiście, jak wiele możliwości dają fundusze europejskie. Nasi ekspercie na miejscu przeprowadzą analizę potrzeb inwestycyjnych i zaproponują programy, które pomogą w ich realizacji i zagwarantują stabilny rozwój przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość czy lokalizację. Nasze stoisko znajduje się na samym początku hali B pod numerem B1.01.

Do zobaczenia.

 

powrót do listy aktualności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close