FB Ln Ln
down

Zarządzanie projektami unijnymi

Kompleksowe zarządzanie realizacją i monitorowanie całego przebiegu procesu wdrożenia projektu zgodnie z zawartą umową o dofinansowanie, to bardzo pracochłonny etap, w którym również oferujemy nasze wsparcie.


Co on obejmuje? Nadzór nad harmonogramem projektu, przygotowanie wniosków o zaliczki, wniosków refundacyjnych, opisywanie dokumentów księgowych, weryfikowanie wydatków pod kątem zgodności z warunkami umowy o dofinansowanie, przygotowywanie zapytań ofertowych i procedur przetargowych zgodnych z bieżącymi ustawami.


Prawidłowa i sumienna współpraca z jednostką ma bezpośrednie przełożenie na szybkość przepływów pieniężnych, czyli terminowe wypłaty dotacji.

Poprawny przebieg projektu to gwarancja na sprawne i bezproblemowe rozliczenie, co dla większości naszych klientów jest bardzo ważne. Dlatego na tym etapie gwarantujemy nasze pełne wsparcie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close