O NAS

Poznaj naszą skuteczność

Dlaczego mamy przewagę nad konkurencją?​

W naszym przypadku to nie jest to tylko pisanie wniosku według pomysłu Klienta, znajdujemy również pomysł na kompleksową koncepcję projektu. Posiadamy doświadczenie pozyskane w wyniku oceny wniosków unijnych. Właścicielem firmy jest wieloletni ekspert ds. sprawdzania wniosków z zakresu innowacyjności, inwestycji, prace B+R, energetyki, odnawialnych źródeł energii. Nasze rozwiązania przystosowane są maksymalnie do potrzeb i możliwości finansowych Klientów. Dlatego staramy się, w celu ograniczenia kosztów, wykorzystać posiadany już przez firmę potencjał, aby maksymalnie ograniczyć dodatkowe nakłady.

Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza

Budowane od 2014 roku doświadczenie w ocenie projektów unijnych pozwoliło firmie DUE Consulting na stworzenie mocnej pozycji na rynku w obszarze obsłudze dotacji UE. Poprzez ocenę wniosków unijnych eksperci mają bogate doświadczenie i mogą przyjąć szeroką perspektywę w pisaniu wniosków. Uzyskanie wiedzy bezpośrednio od eksperta, który na co dzień zajmuje się konkretną branżą gospodarki jest istotnym elementem tworzenia wartości firmy. Ponadto nasi eksperci są niewyczerpanym źródłem wiedzy, a nasza wiedza jest zweryfikowana na rynku i poparta praktycznymi działaniami.

Uważamy, że najlepsze rezultaty daje podejście procesowe, oparte o diagnozę i zakończone wdrożeniem. Specjaliści, którzy tworzą naszą firmę, są rzetelnie dobierani. Liczą się dla nas dyplomy ukończenia renomowanych uczelni, międzynarodowe licencje i rozległe kwalifikacje, jednak nie to jest najważniejsze. Do najważniejszych wartości zaliczamy: uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie, współpracę, otwartość, szacunek, chęć rozwoju własnego i wspierania w rozwoju innych.

Jesteśmy specjalistami w projektach powiązanych z inwestycjami przedsiębiorstw opartymi o wdrażanie wyników prac badawczo-rozwojowych, współpracujemy z uczelniami z całej Polski. Naszym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości wsparcia w pozyskiwaniu dotacji, ale także w planowaniu biznesowym, realizacji projektów, programów funkcjonowania, prowadzeniu prac badawczo rozwojowych, współpracujemy z wiodącymi uczelniami w tym zakresie.

Robimy to co kochamy

100% serca - Robimy to co kochamy, jesteśmy w tym najlepsi

wysokość dofinansowań

Wartość dofinansowań: 50000000

5 Lat doświadczenia

5 Lat na rynku

mapa regionalnych dofinansowań

Obszar pozyskiwania dotacji:
16 województw

projekty rozwoju firm

Zrealizowanych projektów:
ponad 100

Przewiń do góry