KARIERA

Napisz do nas, jeżeli czujesz, że możesz być wartościowy dla naszej firmy

Masz możliwość dołączyć do naszego zespołu. Prowadzimy stałą rekrutację, oferując rozmaite formy zatrudnienia i współpracy. Możesz uzyskać stałe zatrudnienie lub dodatkowe źródło dochodu. Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy, materiały informacyjne, reklamowe oraz profesjonalne wsparcie merytoryczne.
Specjalista

Zależy Ci na dalszym rozwoju i atrakcyjnym systemie premiowym?
Twoje obowiązki:
-kierowanie zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej
-kontakt z klientem i instytucjami publicznymi
Czego oczekujemy:
-doświadczenie w branży doradczej min. 3 lata
-bardzo dobra znajomość instrumentów wsparcia w ramach Perspektywy Finansowej 2014-2020
Co oferujemy:
-pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w różnych sektorach gospodarki

Praktykant, Stażysta

Chciałbyś zostać specjalistą w dziedzinie pisania wniosków unijnych? Masz szansę uzyskać wiedzę od najlepszych specjalistów w branży. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, jesteś skrupulatny, odpowiedzialny i dotrzymujesz terminów wyślij swoje zgłoszenie.
–aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
–identyfikacja potrzeb klientów oraz doradztwo przy doborze odpowiedniego programu
–budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
–przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków
-doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem i obsługą klienta
-wysoka kultura osobista
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-mile widziana znajomość programów unijnych oraz krajowych
-atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym uzależnionym od efektów pracy
-kompleksowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy

Przewiń do góry