FB Ln Ln
down

Aktualne dotacje — OPOLSKIE

 

• Ścieżka SMART

Do 30 października 2023 roku będzie prowadzony nabór wniosków w do II rundy konkursu Ścieżka SMART, w ramach którego o dofinansowanie projektów obejmujących m.in. realizację prac B+R  i wdrożenie innowacji mogą ubiegać się mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Jednym z warunków otrzymania wsparcia dla projektu jest potwierdzenie wdrożenia innowacji na poziomie krajowym.   

WIĘCEJ INFORMACJI

 

• Robotyzacja i Cyfryzacja dużych przedsiębiorstw

Do 9 października 2023 roku będzie prowadzony nabór wniosków w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) dedykowany dla dużych przedsiębiorstw z terenu całej Polski. Wsparcie otrzymają projekty inwestycyjne związane z robotyzacją, sztuczną inteligencją lub cyfryzacją procesów, technologii, produktów lub usług.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

• Ścieżka SMART — III runda

Do 30 października 2023 roku będzie prowadzony nabór wniosków do kolejnej rundy konkursu Ścieżka Smart, która tym razem będzie dedykowany dla projektów na rzecz dostępności. Wnioski o dofinansowanie mogą składać samodzielnie małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, a nabór będzie prowadzony jednocześnie przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

• HYDROSTRATEG II

Hydrostrateg to Rządowy Program Strategiczny, którego celem jest wdrożenie nowych rozwiązań poprawiających efektywność użytkowania i zarządzania zasobami wody w Polsce. Konkurs został ogłoszony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, a nabór będzie prowadzony do 31 października 2023 roku. 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close