FB Ln Ln
down

Aktualne dotacje — ŁÓDZKIE

 

• Budowa odporności na kryzys

Już 7 września 2022 roku rusza nabór do konkursu dedykowanego do firm należących do MŚP, które w negatywny sposób zostały dotknięte skutkami pandemii COVID-19. Poziom dofinansowania wynosi 85%, a kwota dofinansowania do 300 tys. zł. Najważniejszy kierunek to cyfryzacja firm. 

WIĘCEJ INFORMACJI

• HYDROSTRATEG

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza pierwszy konkurs w ramach Rządowego Programu Strategicznego Hydrostrateg "Innowacje dla gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej". Nabór rozpoczyna się już 18 lipca i będzie prowadzony do 31 października 2022 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI

• NUTRITECH

Do 30 września trwa nabór do programu „NUTRITECH – żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu”. Szansa na bezzwrotne dofinansowanie, w konkursie organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju na: badania przemysłowe, eksperymentalne prace rozwojowe, prace przedwdrożeniowe (działania obejmujące przygotowanie wyników do
zastosowania w praktyce).

WIĘCEJ INFORMACJI

• ROBOGRANT

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) planuje w najbliższym czasie ogłosić kilka ogólnopolskich konkursów, w ramach których wspierane będą wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów w sektorze produkcyjnym. Jednym z nich jest Robogrant, którego ogłoszenie powinno nastąpić w najbliższym czasie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close